تماس :02172036
مطالب | فروشگاه |  |

تعمیر کاغذ خرد کن فلور


تعمیر کاغذ خرد کن فلور نیازمند دو شرط تجهیزات و نیروی زبده می باشد. شرکت گارانتی هر دوی این شرایط را دارد و می تواند بهترین خدمات را به مشتریان گرامی ارائه دهد. دستگاه های کاغذ خرد کن فلور یکی از ماشین های پر کاربرد در سازمان ها و شرکت های خصوصی می باشد. تعمیرات کاغذ خرد کن فلور در شرکت گارانتی به صورت تخصصی و با تمامی سرویس های این شرکت انجام می شود. چنانچه دچار خرابی کاغذ خرد کن فلور شده اید می توانید برای رفع تمامی مشکلات خود به نمایندگی کاغذ خرد کن فلور مراجعه نمایید تا خدمات به صورت کامل برای شما انجام شود. در صورتیکه نیازمند تعمیر کاغذ خرد کن فلور شده اید می توانید با شماره درج شده در وبسایت تماس بگیرید تا مشاورین و کارشناسان شما را راهنمایی کنند.

 

 

فهرست

خدمات تعمیر کاغذ خرد کن فلور در گارانتی

تعمیر انواع کاغذ خرد کن فلور

مشکلات رایج در کاغذ خرد کن فلور

 

 

 

 

دستگاه کاغذ خرد کن فلور چیست ؟

کاغذ خرد کن یک دستگاه مکانیکی می باشد که برای از بین بردن کاغذ ، سی دی ، اسناد محرمانه در سازمان های دولتی و خصوصی، شرکت ها و دانشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه امنیت و اطلاعات سازمان را حفظ می کند و از دسترسی افراد دیگر جلوگیری می نماید. کاغذ خرد کن فلور در انواع مختلفی تولید شده است. کاغذ خرد کن های فلور در دو مدل صنعتی و اداری وجود دارند که با توجه به حجم کاغذ می توان یکی از این دو مدل را انتخاب نمود. دستگاه کاغذ خرد کن به دو صورت رشته ایی و پودری عمل می کند. 

کاغذ خرد کن رشته ایی فلور : دستگاه کاغذ خرد کن فلور زمانیکه کاغذ را تحویل می گیرد و به صورت رشته ایی از خود خارج می کند. این دستگاه در مراکز امنیتی و بسیار مهم استفاده ایی ندارد و فقط در شرکت ها و سازمان ها مورد استفاده قرار می گیرد.

کاغذ خرد کن پودری فلور : این نوع کاغذ خرد کن ها بعد از وراد شدن ، کاغذ را به قطعات خیلی ریز تبدیل می کند که دیگر نمی توان با کنار هم گذاشتن کاغذ ها اطلاعات آن را به دست آورد. این نوع از کاغذ خرد کن ها در مراکز امنیتی و بسیار مهم استفاده می شوند.

کاغذ خرد کن صنعتی : این نوع کاغذ خرد کن دارای ابعاد بزرگ می باشد و با مدل اداری بسیار متفاوت می باشد. کاغذ خرد کن صنعتی علاوه بر خرد کردن کاغذ می تواند ورق های آهن ، چوب و پلاستیک را به راحتی خرد کند.

 

خدمات تعمیر کاغذ خرد کن فلور در گارانتی

* تعمیرچرخ دنده کاغذخردکن فلور                                * تعمیر برد کاغذ خردکن فلور

* سرویس کامل انواع مدل های کاغذ خردکن فلور           * تعویض بوش کاغذ خردکن فلور

* تعمیر شانه کاغذ خردکن و ساخت شانه                       * تعمیر سنسور کاغذ خردکن فلور

* تعمیر ضربه گیر گیربکس کاغذ خردکن  فلور                * تعمیر و سرویس انواع موتور کاغذ خردکن فلور

* تعمیر و ترمیم قاب کاغذ خرد کن فلور                        * پاکسازی کاغذ خرد کن فلور

 

تعمیر انواع کاغذ خرد کن فلور

* تعمیر کاغذ خرد کن فلور مدل 425Ci                        * تعمیر کاغذ خرد کن فلور مدل 53C

* تعمیر کاغذ خرد کن فلور مدل H-8Cd                       * تعمیر کاغذ خرد کن فلور مدل 75Cs

* تعمیر کاغذ خرد کن فلور مدل 60Cs                          * تعمیر کاغذ خرد کن فلور مدل 73Ci

* تعمیر کاغذ خرد کن فلور مدل 485Ci                         * تعمیر کاغذ خرد کن فلور مدل 46MS

* تعمیر کاغذ خرد کن فلور مدل 99Ms                         * تعمیر کاغذ خرد کن فلور مدل 46Ms

 

 

مشکلات رایج در کاغذ خرد کن فلور

* کاغذ خرد کن فلور روشن نمی شود                            * سنسور درب کاغذ کش فلور فعال نمی شود

* دستگاه روشن می شود ولی کاغذ خرد نمی کند             * کاغذ خرد کن فلور ارور می دهد

* بخش سی دی خرد کن فلور کار نمی کند                    * سنسور سطل آشغال فلور همیشه روشن است

* تامیر کاغذ خرد کن فلور کار نمی کند                         * تایمر کاغذ خرد کن فلور زود قطع می شود

 

تعمیرات تخصصی کاغذ خردکن فلور

یکی از دستگاه های اداری پر کاربرد در مراکز امنیتی دستگاه کاغذ خرد کن فلور می باشد که تمامی اطلاعات روی اسناد و سی دی را از بین می برد. شرکت گارانتی با تعمیر کاغذ خرد کن فلور توانسته در بین رقبای خود رتبه اول را کسب کند زیرا در این شرکت بهترین تعمیر کاران و مجهز ترین وسایل پیشرفته دنیا جهت تعمیرات کاغذ خرد کن فلور استفاده شده است. کاغذ خرد کن فلور جز دستگاه های اداری است که در بعضی از شرکت ها و اداره جات نقش مهمی را ایفا می کند و از آنجایی که این دستگاه همانند دستگاه های اداری دیگر دارای قطعات الکترونیکی است دچار فرسودگی و عیب می شود که باید به یک مرکز معتبر یا نمایندگی برای تعمیرات برده شود. اگر تعمیر کاغذ خرد کن فلور به دست یک فرد متخصص انجام نشود ممکن است دستگاه شما دچار آسیب و خرابی دیگری شود و هزینه بیشتری روی دست شما بگذارد. کاربران گرامی می توانند برای تعمیر و سرویس کاغذ خرد کن فلور با شماره 02172036 تماس بگیرند تا مشاورین درخواست شما را ثبت نمایند و راهنمایی های لازم را به شما اعلام نمایند. شرکت گارانتی از شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 صبح الی 7 شب به غیر از جمعه ها و روز های تعطیل آماده پاسخگویی به شما مشتریان گرامی می باشد.

نویسنده :

تاریخ انتشار : 1400/1/25

آخرین تغییرات :1400/1/25


به این مقاله امتیاز بدهید :
تعداد امتیاز دهندگان   1   پایین ترین امتیاز   5.00   امتیاز متوسط   5.0   بالاترین امتیاز   5.00