تماس :02172036
مطالب | فروشگاه |  |

تعمیر فیش پرینتر


تعمیر فیش پرینتر در گارانتی بصورت کاملا تخصصی صورت می گیرد. شرکت گارانتی با توجه به سوابق کاری بسیار زیاد در زمینه تعمیرات ماشین های اداری می تواند نیاز های شما مشتریان گرامی را در جهت تعمیر فیش زن یا برطرف کند. مجموعه گارانتی دارای نمایندگی تعمیرات فیش پرینتر در شرق تهران و استان تهران می باشد که با مهندسین و تعمیرکاران دوره دیده می تواند تمامی عیب های دستگاه فیش پرینتر شما را عیب یابی کرده و در صورت لزوم اقدام به تعمیرات دستگاه چاپ فیش شما کند. تعمیرات فیش زن در شرکت گارانتی به صورت کاملا تخصصی و زیر نظر مهندسین و کارشناسان صورت می گیرد تا تعمیر دستگاه چاپ فیش به بهترین شکل انجام شود.

 

تلفن واحد تعمیرات فیش پرینتر گارانتی : 02172036

ثبت در خواست تعمیر

 

 

       فهرست

 

توجه! برای تعمیر فیش پرینتر فقط به نمایندگی مجاز فیش پرینتر مراجعه نمایید

 

فیش پرینتر چیست ؟

فیش پرینتر یکی از انواع پرینتر می باشد که با ایجاد حرارت باعث چاپ فیش می شود. برای این فیش پرینترها کاغذ مخصوصی وجود دارد که با ایجاد حرارت چاپ می شوند. این پرینترها نیازی به کارتریج ندارند و به همین علت موندگاری  بالایی ندارند ولی قادر به چاپ تعداد زیادی فیش می باشند. فیش پرینتر های مورد استفاده در فروشگاه های زنجیره ایی ، رستوران ها ، مراکز خرید ، تاکسی تلفنی و ......  می باشد که در طول روز تعداد زیادی فیش چاپ می کند.

 

انواع مدل های دستگاه فیش پرینتر

شرکت گارانتی انواع مدل های دستگاه فیش پرینتر را به وسیله تجهیزات و ادوات تعمیر و سرویس می کند. فیش پرینتر ها به دو دسته سوزنی و حرارتی تقسیم می شوند. 1. فیش پرینتر حرارتی 2. فیش پرینتر سوزنی

فیش پرینتر سوزنی

این پرینتر ها با قطعه ایی به نام ریبون کار می کنند که در داخل دستگاه قرار دارد و عملکرد آن به این صورت است که این قعطه عمل چاپ را روی کاغذ های غیر حرارتی انجام می دهد.

 

فیش پرینتر حرارتی

این پرینتر ها به دو دسته پرینتر حرارتی مستقیم و پرینتر حرارتی غیر مستقیم تقسیم می شوند.

عملکرد این پرینتر ها به این گونه است که فایل مورد نظر به وسیله حرارت بر روی پرینتر یا ترمال هد ایجاد می شود که این عمل باعث ایجاد چاپ بر روی کاغذ حرارتی می شود. فیش پرینتر های حرارتی به دو نوع تک پورت و فول پورت تقسیم می شوند که شما هنگام خرید دستگاه فیش پرینتر حرارتی حتما باید به پورت مصرفی خود توجه داشته باشید.

 

نکته: فیش پرینتر با پرینتر حرارتی تفاوتی ندارد

 

برند های فیش پرینتری  که در گارانتی تعمیر می شوند؟!

* تعمیر فیش پرینتر بیکسلون  BIXOLON                            * تعمیر فیش پرینتر آواسیس  AVASYS

* تعمیر فیش پرینتر سامسونگ  SAMSUNG                        * تعمیر فیش پرینتر اپسون  EPSON 

* تعمیر فیش پرینتر اچ پی آر تی HPRT                               * تعمیر فیش پرینتر بی یانگ  BEIYANG

* تعمیر فیش پرینتر دایمو  DYMO                                     * تعمیر فیش پرینتر الیوتی  OLIVETTI

* تعمیر فیش پرینتر اکسیم  AXIOHM                                * تعمیرفیش پرینتر نیکیتا  NIKITA

* تعمیر فیش پرینتر استار  STAR                                       * تعمیر فیش پرینتر برادر  brother 

* تعمیر فیش پرینتر کرونیکس  CORONIX                          * تعمیر فیش پرینتر بیرچ BIRCH

* تعمیر فیش پرینتر سوو SEWOO                                     * تعمیر فیش پرینتر زبرا ZEBRA

* تعمیر فیش پرینتر پروتک PROTECH                               * تعمیر فیش پرینتر گودکس  GODEX

 

مشکلات رایج دستگاه فیش پرینتر

* روشن نشدن فیش پرینتر                                       * خرابی بر اثر ضربه خوردن و افتادن از ارتفاع

* خرابی بر اثر وارد شدن مایعات به داخل آن              * نصفه چاپ کردن دستگاه فیش پرینتر

* سفید چاپ کردن دستگاه فیش پرینتر                      * متصل نشدن به کامپیوتر

* خرابی وای فای داخل دستگاه فیش پرینتر               * خرابی پورت های دستگاه فیش پرینتر

 

تعمیر دستگاه فیش پرینتر در محل

شرکت گارانتی دارای خدمات ویژه ایی مانند تعمیر فیش زن در محل می باشد که مشتریان گرامی می توانند در صورت بروز و ایجاد خرابی با شرکت گارانتی تماس بگیرند و درخواست تعمیر کار در محل نمایند. پس از ثبت درخواست شما ، تعمیرکاران با تمامی تجهیزات و قطعات مورد نیاز به آدرس شما اعزام می شوند. در بعضی از مواقع ممکن است تعمیر فیش پرینتر در محل صورت نگیرد که در صورت تمایل مشتری دستگاه فیش پرینتر به شرکت گارانتی حمل می شود و تمامی تعمیرات اساسی روی آن صورت می گیرد.

 

بهترین راه برای جلوگیری از خرابی دستگاه فیش پرینتر انجام سرویس های دوره ایی می باشد

 

تعمیرات دستگاه  فیش زن

تعمیرات دستگاه فیش پرینتر یا تعمیرات فیش زن نیاز به سرعت العمل بالا دارد تا در زمان کاری شما وقفه ایی ایجاد نشود با این وجود شرکت گارانتی با تکنسین های خود اقدام به تعمیر دستگاه فیش پرینتر شما با سرعت بالا می کند تا در روند کاری شما  مشکلی پیش نیاید.

خرابی دستگاه فیش پرینتر در فروشگاه ها می تواند بسیار حائز اهمیت باشد زیرا فیش پرینتر یکی از تجهیزات اصلی اداری در فروشگاه ها می باشد که با خراب شدن می تواند به کار شما لطمه وارد کند.

شرکت گارانتی آماده ارائه سرویس و خدمات دوره ایی دستگاه های اداری می باشد تا از خرابی آن ها جلوگیری کند. شما کارفرامایان گرامی می توانید جهت عقد قرارداد برای سرویس های دوره ایی با شرکت گارانتی تماس بگیرید.

مشتریان گرامی که قصد تعمیر فیش زن را دارند می توانند با شماره 02172036 تماس بگیرند تا مشاورین و کارشناسان این مجموعه شما را در این امر راهنمایی نمایند. مشاورین شرکت گارانتی همه روزه از ساعت 10 صبح الی 7 شب به غیر از جمعه ها و روز های تعطیل آماده پاسخگویی به شما مشتریان گرامی می باشند.

فیش پرینتر نوشته ها را به صورت کامل چاپ نمی کند؟!

ممکن است مشکل از سوزن و یا ترمال هد باشد که در این صورت نیاز به تعمیرکار مجرب دارید. در صورتیکه مشکل از سوزن یا ترمال هد نبود باید فیش پرینتر به صورت کامل عیب یابی شود.

علت روشن نشدن فیش پرینتر چیست؟

یکی از علت های اصلی روشن نشدن فیش پرینتر خرابی و یا سوختگی برد پاور می باشد که در این صورت نیاز به تعمیر و یا تعویض برد پاور دارید زیرا برد پاور  تامین کننده برق دستگاه فیش پرینتر می باشد.

برای تعمیرات فیش پرینتر باید چیکار کنیم؟!

در صورتیکه فیش پرینتر شما دچار خرابی شده است می توانید با نمایندگی تعمیرات فیش پرینتر به شماره 02172036 تماس بگیرید تا کارشناسان در صورت امکان شما را به صورت تلفنی راهنمایی نمایند.

نویسنده :

تاریخ انتشار : 1399/9/22

آخرین تغییرات :1399/11/20


به این مقاله امتیاز بدهید :
تعداد امتیاز دهندگان   2   پایین ترین امتیاز   5.00   امتیاز متوسط   5.0   بالاترین امتیاز   5.00