تماس :02172036
مطالب | فروشگاه |  |

خرید تونر پاناسونیک


خرید تونر پاناسونیک در شرکت گارانتی به همراه ضمانت نامه به مشتریان گرامی ارائه می شود. تونر هایی که توسط شرکت سازنده دستگاه اداری پاناسونیک ساخته می شود با تونر هایی که شرکت ها مختلف اقدام به ساخت میکنند از لحاظ قیمت و کیفیت با یکدیگر تفاوت های بسیاری دارند. در زمان خرید تونر کارتریج پاناسونیک حتما توجه داشته باشید که تونر های اصلی و اورجینال برای کارتریج خود می خرید زیرا تونر های  اصلی دارای کیفیت بهتری هستند. شرکت گارانتی تمامی قطعات و مواد مصرفی پاناسونیک را زیر قیمت بازار به مشتریان گرامی عرضه می کند.

تلفن واحد فروش تونر پاناسونیک : 02172036

ثبت درخواست خرید

مشتریان گرامی که قصد خرید تونر کارتریج پاناسونیک را دارند می توانند با نمایندگی فروش تونر پاناسونیک  به شماره درج شده در وبسایت تماس بگیرند تا مشاورین نمایندگی پاناسونیک ، شما را در خرید تونر کارتریج پاناسونیک راهنمایی کنند. شما می توانید از ساعت 10 صبح الی 7 شب جهت ثبت سفارش خرید تونر  پاناسونیک  اقدام فرمایید.

 

پودر تونر پاناسونیک چیست؟

پرینتر های جوهر افشان جوهر را از طریق نازل های بسیار ریز روی کاغذ می ریزنند. می توانید نازل ها را به صورت شیلنگ های آب تصور کنید که همگی هزاران بار در ثانیه قطع و وصل می شوند. نرم افزار هایی بر روی دستگاه نصب شده اند که می توانند نازل ها را کنترل و مدیریت کنند. دستگاه های  جوهر افشان به دو بخش تقسیم می شوند : رنگ رنگدانه ها و مواد رنگی که در کارتریج ها مورد استفاده قرار می گیرند.

چاپ لیزری از تکنولوژی پیشرفته ایی استفاده می کند. دلیل این امر این است که تونر همانند جوهر به کاغذ نمی چسبد و از روش دیگری برای اتصال استفاده می کند. تونر بیشتر از پلی استر که نوعی پلاستیک است تشکیل شده است. پودر پلی استر توانایی نگهداری بار الکترونیکی ساکن را در خود دارد که به هر بار مخالفی متصل می شود. در این دستگاه ها ، لیزر یک بار الکترونیکی از تصاویر مورد نظر شما را بر روی یک درام فلزی در حال چرخش ایجاد می کند. سپس کارتریج با پخش تونر بر روی درام اقدامات اولیه را برای چاپ انجام می دهد. تونر ریخته شده به قسمت هایی از درام که دارای بار الکرونیکی است می چسبد و باعث تشکیل مطالب و تصاویر می شود.

تونر کارتریج پاناسونیک

* خرید تونر کارتریج  پاناسونیک مدل KX-FL612            * خرید تونر کارتریج  پاناسونیک مدل MB2085

* خرید تونر کارتریج  پاناسونیک مدل KX-MB2010 CX   * خرید تونر کارتریج  پاناسونیک مدل 2030

* خرید تونر کارتریج  پاناسونیک مدل MB2061CX          * خرید تونر کارتریج  پاناسونیک مدل 1900

* خرید تونر کارتریج  پاناسونیک مدل MB2025CX          * خرید تونر کارتریج  پاناسونیک مدل  411

* خرید تونر کارتریج  پاناسونیک مدل kx-fad 412e        * خرید تونر کارتریج  پاناسونیک مدل MB2090

* خرید تونر کارتریج  پاناسونیک مدل kx-mb2025         * خرید تونرکارتریج  پاناسونیک مدل kx flb802

* خرید تونر کارتریج  پاناسونیک مدل kx mb1900     * خرید تونر کارتریج  پاناسونیک  مدلkx mb2085

 

نکات مهم پودر تونر پاناسونیک

* پودر تونر دارای 30 نوع مواد شیمیایی می باشد که قابل تشخیص نمی باشد. هر ذره تونر 2/0 میکرون      است  و می تواند تا شیش ساعت در هوا بماند.

* بهترین راه حل برای شستن محلی که تونر ریخته است شستن آن محل  با آب سرد می باشد. اگر با آب گرم بشورید باعث می شود تا تونر جذب لباس یا دست شما شود. چنانچه تونر ذوب شده بر روی دست و یا لباس شما برخورد کرد باید از حلال تونر برای از بین بردن استفاده نمایید ، دقت کنید که تونر ذوب شده به سختی پاک می شود.

* اگر شما با پودر تونر در ارتباط هستید بهتر است از ماسک و دستکش استفاده نمایید زیرا تنفس پودر تونر در طولانی مدت باعث ایجاد بیماری های ریوی می شود.

* بهتر است شارژ کارتریج خود را با تونر اصلی انجام دهید تا چاپ شما دارای کیفیت خوبی باشد. در شرکت گارانتی شارژ کارتریج به صورت تخصصی انجام می شود و کارتریج قبل از انجام شارژ تونر به صورت کامل تمیز و پاکسازی می شود تا کیفیت بیشتری به چاپ شما بدهد.

واحد فروش تونر پاناسونیک

برای خرید تونر پاناسونیک بهتر است به نمایندگی فروش تونر کارتریج پاناسونیک و یا مراکز معتبر فروش تونر پاناسونیک مراجعه کنید. در زمان خرید تونر دقت کنید تا تونر با کارتریج شما سازگار باشد. شرکت گارانتی با خدمات فروش تونر پاناسونیک و همچنین تعمیرات دستگاه های اداری پاناسونیک آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی می باشد.

چنانچه قصد خرید تونر پاناسونیک را دارید می توانید به دو صورت حضوری و غیر حضوری اقدام به خرید تونر کارتریج پاناسونیک از شرکت گارانتی نمایید. شرکت گارانتی همه روزه از ساعت 10 صبح الی 7 شب به غیر از جمعه ها و روز های تعطیل آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی می باشد. شما می توانید برای خرید تونر کارتریج پاناسونیک با شماره 02172036 تماس بگیرید تا مشاورین شرکت گارانتی شما را راهنمایی کنند.

 

نویسنده :

تاریخ انتشار : 1399/10/14

آخرین تغییرات :1399/10/15


به این مقاله امتیاز بدهید :
تعداد امتیاز دهندگان   1   پایین ترین امتیاز   5.00   امتیاز متوسط   5.0   بالاترین امتیاز   5.00