تماس :02172036
مطالب | فروشگاه |  |

واحد تعمیرات پرینتر پاناسونیک


تعمیرات پرینتر پاناسونیک با توجه به استقبال مشتریان از این برند در دهه های اخیر نیازمند تعمیرکارانی دوره دیده و مختصص در زمینه تعمیر پرینتر پاناسونیک می باشد که به تمامی قطعات و تکنولوژی پرینترهای دنیا مسلط باشند. واحد مرکزی تعمیرات پرینتر پاناسونیک اقدام به راه اندازی مرکز مجهز جهت تعمیر پرینتر پاناسونیک کرده است تا تمامی پرینترهای پاناسونیک با تجیهزات عالی عیب یابی گردند و به دست تعمیرکاران حرفه ایی تعمیر و سرویس شوند.

 

شماره تماس واحد تعمیرات پرینتر و چاپگر پاناسونیک : 02172036

ثبت درخواست تعمیر

 

پرینترهای پاناسونیک دارای انواع مدل ها و تکنولوژی های خاصی هستند که تعمیر و سرویس آن ها باید با توجه به قطعات آن پرینتر صورت گیرد. مجموعه گارانتی تمامی تعمیرکاران خود را با تست های گوناگون انتخاب کرده است تا بهترین عملکرد را در تعمیر پرینتر پاناسونیک داشته باشند. مشاورین نمایندگی پرینتر پاناسونیک از ساعت 10 صبح الی 7 شب آماده پاسخگویی به شما مشتریان گرامی می باشند. در صورت خرابی هرگونه پرینتر پاناسونیک و یا ماشین های اداری پاناسونیک می توانید با شماره 02172036 تماس بگیرید.

شرکت پاناسونیک

شرکت پاناسونیک شرکتی ژاپنی است که در سال 1918 توسط کونوسوکی ماتسوشیا تاسیس شد. این شرکت کار خود را با یک دلار و در شهر اوکازا شروع کرد که اولین محصول این شرکت یک چراغ قوه بود. شرکت پاناسونیک در سال 1920 دومین محصول خود را که چراغ قوه دوچرخه بود ساخت. در ابتدا بازار ژاپن از این محصول به علت ترس از استقبال مردم حمایت نکرد تا اینکه شرکت پاناسونیک با ارائه محصولات خود به صورت امانی به فروشندگان بازار محصولات خود را روانه بازار ژاپن کرد. با گذشت زمان تنوع وسایل الکترونیکی محصولات پاناسونیک بیشتر شد و تمامی مردم دنیا از این محصولات حمایت کرند که امروزه جز برترین شرکت های سازنده وسایل الکترونیکی است.

 

نمایندگی تعمیرات پرینتر پاناسونیک

نمایندگی تعمیرات پرینتر پاناسونیک در راستای تامین قطعات پرینترهای پاناسونیک و همچنین تعمیر و سرویس پرینتر های پاناسونیک تاسیس شد تا بهترین خدمات تعمیر و سرویس پرینتر را به شما مشتریان گرامی ارائه دهد. از خدمات مهم نمایندگی پرینتر پاناسونیک می توان به تعمیر و سرویس تمامی قطعات پرینتر های موجود در بازار ایران اشاره کرد. بعضی از مشتریانی که از دستگاه پرینتر پاناسونیک استفاده می کنند در هنگام خرابی و یا مشکل به تعمیرگاه های متفرقه مراجعه می کنند که همین امر موجب می شود تا دستگاه پرینتر به درستی تعمیر و سرویس نشود و خرابی آن دوچندان شود. شما می توانید برای تعمیر و سرویس پرینتر پاناسونیک خود به نمایندگی های مجاز تعمیر پرینتر پاناسونیک مراجعه کنید تا تمامی تعمیرات پرینتر به صورت تخصصی انجام گیرد.

تعمیر انواع پرینتر پاناسونیک

تعمیرات پرینتر پاناسونیک در مدل های مختلف در مجموعه گارانتی انجام می گیرد. اگر شما از پرینتر های پاناسونیک استفاده می کنید می توانید مشکلات پرینتر پاناسونیک خود را به شرکت گارانتی بسپارید. تمامی مهندسین و تعمیرکاران پرینتر panasonic دارای دانش فنی در ارتباط با تعمیر پرینتر های پاناسونیک هستند. شرکت گارانتی با توجه به مدل پرینتر پاناسونیک تعمیرات آن را در واحد مخصوص خود تعمیر و سرویس می کند. همچنین قطعات مصرفی پرینتر های پاناسونیک اصلی و فابریک بوده که همین موضوع می تواند برای سلامت پرینتر و دیرتر خراب شدن آن کمک کند.

 

تعمیر پرینتر لیزری پاناسونیک

پرینترهای لیزری پاناسونیک نسبت به پرینترهای جوهر افشان دارای حساسیت بیشتری می باشند و از لحاظ قیمتی نیز پرینترهای لیزری نسبت به پرینترهای جوهر افشان دارای قیمت بیشتری هستند. با توجه به همین موضوع پرینترهای لیزری ممکن است نسبت به پرینترهای جوهر افشان زودتر خراب شوند و به تعمیرات اساسی نیاز پیدا کنند که در واحد تعمیرات پرینتر لیزری پاناسونیک تمامی تعمیرات به دست تعمیرکاران حرفه ایی صورت می گیرد. مواد مصرفی پرینترهای لیزری نیز با پرینترهای جوهر افشان متفاوت است. پرینترهای لیزری به وسیله پودر تونر که در داخل کارتریج است اقدام به چاپ می کنند و پس از اتمام آن احتیاج به شارژ تونر پیدا می کند که یکی دیگر از خدمات نمایندگی تعمیرات پرینتر پاناسونیک، شارژ تونر کارتریج پرینتر های لیزری می باشد.

 

تعمیر پرینتر جوهرافشان پاناسونیک

پرینتر های جوهر افشان دارای طرح ها و مدل های مختلفی هستند که به دست برند های مختلف روانه بازار جهانی شده اند. این پرینتر ها با کارایی زیاد که دارند در طولانی مدت دچار فرسودگی قطعات و خرابی می شوند که هرگونه خرابی در یکی از قطعات این پرینتر ها موجب از کار افتادگی کلی پرینتر پاناسونیک می شود. در زمان خرابی پرینترهای جوهر افشان پاناسونیک بهترین راه برای تعمیر پرینتر مراجعه به مراکز معتبر تعمیر پرینتر می باشد که به وسیله تجهیزات روز دنیا اقدام به تعمیر پرینتر می کنند و دارای استاندارد های تعمیرگاهی هستند. پرینتر های جوهر افشان پاناسونیک برخلاف پرینتر های لیزری از جوهر برای چاپ مطالب استفاده می کند و در زمان پایان جوهر دستگاه پرینتر خطای شارژ کارتریج را اعلام می کند که برای راه اندازی مجدد دستگاه پرینتر خود نیازمند شارژ کارتریج هستید.

 

تعمیر پرینتر پاناسونیک در محل

پرینترها از تجیهزاتی هستند که در خانه ها نیز مورد استفاده قرار می گیرند اما پرینترها بیشتر در شرکت ها و اداره جات مورد استفاده قرار می گیرند و از تجهیزات اساسی ماشین های اداری هستند. پرینتر هایی که در اداره ها و شرکت ها استفاده می شوند معمولا فشار زیادی بر روی آن ها است و پس از مدتی دچار فرسودگی و استهلاک شدید قطعات می شوند. در زمان خرابی پرینتر  به علت وقفه در کار و سنگینی بعضی از پرینتر ها احتیاج به تعمیر و سرویس پرینتر در محل است که می توانید با نمایندگی تعمیرات پرینتر پاناسونیک تماس بگیرید و در خواست تعمیرکار در محل مورد نظر خود کنید.

در صورت درخواست تعمیرکار در محل ، تعمیرکاران شرکت گارانتی با مراجعه سریع به محل مورد نظر شما با تجهیزاتی کامل اقدام به تعمیر پرینتر پاناسونیک شما می کنند. در بعضی از مواقع ، شما از خرابی دستگاه پرینتر خود مطلع هستید و درخواست قطعه از نمایندگی می کنید که اگر توانایی تعویض قطعه را ندارید به شما پیشنهاد می شود تا به همراه درخواست قطعه درخواست تعمیرکار را بکنید تا قطعه خراب را برای شما تعویض کند.

در بعضی از موارد دیده شده است که دستگاه پرینتر نیاز به تعمیر جنرال دارد و باید به صورت تخصصی روی دستگاه پرینتر کار شود که در این مواقع با تمایل مشتری ، دستگاه پرینتر به واحد تعمیرات پرینتر پاناسونیک حمل می شود و به وسیله تجهیزات پیشرفته تعمیرگاهی تعمیر و سرویس می شود.

خدمات تعمیرات تخصصی پرینتر های پاناسونیک

* تعمیر ، تعویض و سرویس برد پرینتر های پاناسونیک

* تعمیر ، تعویض و سرویس درام پرینتر های پاناسونیک

* تعمیر ، تعویض و سرویس پیکاپ پرینتر های پاناسونیک

* تعمیر و تعویض انواع شارژر های پرینتر پاناسونیک

* تعمیر مشکل گیر کردن کاغذ در پرینتر پاناسونیک

* تعمیر ، تعویض و سرویس فیوزینگ پرینتر پاناسونیک

* تعمیر و سرویس داغی بیش از اندازه پرینتر پاناسونیک

* تعمیر و سرویس خروجی کاغذ در پرینتر پاناسونیک

* تعمیر و سرویس مشکلات چاپ در پرینتر پاناسونیک

* تعمیر مشکلات خطوط عمودی در چاپ پرینتر پاناسونیک

* تعویض پاور پرینتر های پاناسونیک

* شارژ جوهر کارتریج های جوهر افشان

* شارژ پودر تونر در کارتریج های جوهری

* تست و تنظیم پرینتر پاناسونیک به وسیله کدینگ

* تعمیرات برد تمامی پرینتر ها

* تعویض پیکاپ تمامی پرینتر ها

* تعمیر درام تمامی پرینتر ها

* تعمیر کارتریج پرینتر پاناسونیک

* تعمیرات پرینتر های چندکاره

* تعمیرات پرینتر های تک کاره

* تعمیرات پرینتر های سه کاره

* تعمیرات نرم افزاری پرینتر های پاناسونیک

* تعمیرات سخت افزاری پرینتر های پاناسونیک

* تعمیرات دستگاه های اداری پاناسونیک

* تعمیرات دستگاه ریسوگراف

* تعمیرات دستگاه های کپی پاناسونیک

* تمیزکاری داخلی پرینتر های پاناسونیک از گرد و غبار

 

مشکلات رایج در پرینتر های پاناسونیک

* خط های عمودی در چاپ ظاهر می شوند ؟

  1. از دلایلی که می تواند موجب به وجود آمدن این مشکل شود کثیف شدن یونیت درام می باشد که باید دقت کنید که مواد پاک کننده می تواند باعث آسیب رساندن به درام پرینتر شود.
  2. گاهی اوقات ممکن است اسکن دستگاه پرینتر شما دچار خرابی شده باشد و نیاز به سرویس داشته باشد.
  3. خط افتادن روی یونیت درام از مواردی است که می تواند موجب ظاهر شدن خط های عمودی شود.
  4. تیغه بلید از مواردی است که در صورت خرابی می تواند به درام دستگاه آسیب رساند زیرا وظیفه اصلی تیغه بلید تمیز کردن یونت درام از جوهر و تونر است.

* ظاهر شدن نقاط تکراری بر روی چاپ ؟

در این مشکل اولین گزینه ایی که ممکن است باعث این مشکل شود درام پرینتر می باشد که اگر بر روی یونیت درام خط و خشی بیوفتد موجب می شود تا نقاط و خط های تکراری بر روی کاغذ چاپ شده ظاهر شود.

* کاغذ کشیدن تعدادی پیکاپ دستگاه ؟

ممکن است زمانیکه کاغذ ها را در دستگاه پرینتر قرار می دهید به یکدیگر چسبیده باشند و یا لاستیک کاغذ کش دچار کثیفی شده باشد که به صورت خیلی ارام روی آن را می توانید با یک دستمال مرطوب تمیز کنید. همچنین سعی کنید از کاغذ های یکبار استفاده شده دوباره استفاده نکنید زیرا ممکن است این مشکل را به وجود بیاورد.

* چروک شدن کاغذ ها هنگام چاپ ؟

نوع کاغذی که استفاده می کنید می تواند در این مشکل دخیل باشد همچنین می تواند پیکاپ یا کاغذ کش دستگاه مشکل پیدا کرده باشد که در این صورت نیاز به  تعمیر و سرویس دارد.

* مچاله شدن کاغذ در پرینتر ؟

این مشکل خیلی جدی نمی تواند باشد زیرا ممکن است در مسیر کاغذ ها ، تکه کاغذی مانده باشد که موجب این مشکل شود همچنین عدم وجود کاغذ مرغوب نیز می تواند موجب این مشکل شود.

* چاپ نکردن پرینتر ؟

این مشکل می تواند موارد خیلی ساده و یا سخت افزاری داشته باشد مثلا ممکن است کابل برق از دستگاه پرینتر جدا شده باشد. درایور دستگاه را چک کنید تا آنلاین باشد زیرا ممکن است همین مورد باعث عدم پرینتر گرفتن شود.

روشن نشدن پرینتر ؟

در این حالت ممکن است مشکل از پاور دستگاه باشد زیرا در بعضی از مناطق نوسانات برق مشاهده شده که همین موضوع باعث می شود تا به پاور دستگاه فشار بیاید و موجب سوختگی آن شود. دقت کنید که پاور دستگاه را نمی توان تعمیر کرد و فقط آن را باید تعویض نمود.

تعمیرات پرینتر  پاناسونیک

* تعمیر ، تعویض و سرویس پرینتر پاناسونیک مدل 1900

* تعمیر ، تعویض و سرویس پرینتر لیزری پاناسونیک مدل KX-FL612

* تعمیر ، تعویض و سرویس پرینتر چند کاره لیزری پاناسونیک مدل KX-MB2010 CX

* تعمیر ، تعویض و سرویس پرینتر چند کاره پاناسونیک مدل MB2061CX

* تعمیر ، تعویض و سرویس پرینتر چندکاره لیزری پاناسونیک مدل MB2085

* تعمیر ، تعویض و سرویس پرینتر چند کاره پاناسونیک مدل MB2090

* تعمیر ، تعویض و سرویس پرینتر چند کاره پاناسونیک مدل MB2025CX

* تعمیر ، تعویض و سرویس پرینتر پاناسونیک مدل kx-fad 412e

* تعمیر ، تعویض و سرویس پرینتر پاناسونیک مدل kx flb802

* تعمیر ، تعویض و سرویس پرینتر پاناسونیک مدل 2030

* تعمیر ، تعویض و سرویس پرینتر پاناسونیک مدل kx-mb2025

* تعمیر ، تعویض و سرویس پرینتر پاناسونیک مدل kx mb1900

* تعمیر ، تعویض و سرویس پرینتر پاناسونیک  مدلkx mb2085

* تعمیر ، تعویض و سرویس پرینتر پاناسونیک مدل  411

 

نمایندگی تعمیرات پرینتر در تهران

نمایندگی تعمیرات پرینتر پاناسونیک درتهران آمادگی ارائه خدمات تعمیر پرینتر پاناسونیک را دارد. تمامی پرینتر ها با توجه به مشکل خرابی آن ها ، به واحد مخصوص خود سپرده می شوند تا تعمیرکاران با تخصص خود نسبت به آن قطعه اقدام به تعمیر پرینتر پاناسونیک کنند. واحد مرکزی تعمیرات پرینتر پاناسونیک با توجه به مشکلات پرینتر های اداری به وسیله تجهیزات تعمیراتی  می تواند تمامی دستگاه های اداری پاناسونیک را تعمیر و سرویس کند. مشتریان گرامی که قصد تعمیر پرینتر های پاناسونیک را دارند می توانند با شماره 02172036 تماس بگیرند تا مشاورین شرکت گارانتی شما را در تعمیر پرینتر پاناسونیک راهنمایی کنند. همچنین شرکت گارانتی از ساعت 10 صبح الی 7 شب آماده خدمات رسانی به شما مشتریان گرامی می باشد.

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات پرینتر پاناسونیک در تهران

 

تماس با نمایندگی تعمیرات پرینترهای پاناسونیک در تهران

برای تماس با نمایندگی تعمیرات پرینتر پاناسونیک می توانید با شماره 02172036 تماس بگیرید.

محدوده تحت پوشش نمایندگی تعمیرات پرینتر پاناسونیک در شمال تهران

تجریش، سوهانک، دارآباد، آجودانیه، اقدسیه،هروی، میرداما، ظفر، دولت، شریعتی، دروس، پاسداران، اندرزگو، جردن، الهیه، ولنجک، زعفرانیه، نیاوران

محدوده تحت پوشش نمایندگی تعمیرات پرینتر پاناسونیک در جنوب تهران

انقلاب، آزادی، جمهوری، نازی آباد، حافظ، امام خمینی، ولیعصر

محدوده تحت پوشش نمایندگی تعمیرات پرینتر پاناسونیک در شرق تهران، لواسانات و پردیس

تهرانپاس، نارمک، رسالت، فرجام، پیروزی، حکیمیه، لواسانات

محدوده تحت پوشش نمایندگی تعمیرات پرینتر پاناسونیک در غرب تهران، کرج، فردیس، شهریار

آریاشهر، آیت الله کاشانی، اشرفی اصفهانی، پونک، شهران، جنت آباد، ستاری، اکباتان، تهرانسر، شهر قدس، گرم دره، اندیشه

محدوه تحت پوشش نمایندگی تعمیرات پرینتر پاناسونیک در شهرک غرب و سعادت آباد

شهرک غرب، سعات آباد

علت چاپ نکردن پرینتر پاناسونیک چیست؟

کابل برق پرینتر را چک نمایید تا به دستگاه و پریز متصل باشد. درایور دستگاه را چک کنید تا آنلاین باشد زیرا ممکن است همین مورد باعث عدم پرینتر گرفتن شود.

ساعت کاری نمایندگی تعمیرات پرینتر پاناسونیک چگونه است؟

نمایندگی تعمیرات پرینتر پاناسونیک از شنبه تا پنجشبه از ساعت 10 صبح الی 7 شب به غیر از جمعه ها و روز های تعطیل آماده پاسخگویی به شما مشتریان گرامی می باشند.

نویسنده :

تاریخ انتشار : 1399/6/5

آخرین تغییرات :1399/11/13


به این مقاله امتیاز بدهید :
تعداد امتیاز دهندگان   4   پایین ترین امتیاز   4.00   امتیاز متوسط   4.8   بالاترین امتیاز   5.00