تماس : 02172036000
مطالب | فروشگاه | سبد خرید | ثبت نام / ورود

تنها واحد تعمیرات اتو پرس بایترون در ایران


تعمیر اتو پرس بایترون در مجموعه گارانتی به عنوان تنها نمایندگی تعمیرات اتو پرس بایترون در ایران و تهران صورت می گیرد. اتو پرس بایترون بخاطر داشتن کیفیت بالاتری که نسبت به دیگر محصولات اتو پرس دارد، از اقبال خوبی در بین خانواده های ایرانی برخوردار است. در صورتیکه اتو بخار پرس بایترون شما ایراد پیدا کرده است، شما می توانید با مجموعه گارانتی تماس بگیرید تا نسبت به سرویس و یا تعمیر اتو پرس شما اقدام کند.

 

تلفن تماس واحد تعمیرات اتو پرس بایترون :02172036

ثبت درخواست تعمیر

تعمیر اتو پرس بایترون

همانطور که واضح است، از اتو برای صاف کردن پارچه استفاده می شود. این پارچه مربوط به هرچیزی می تواند باشد، پارچه لباس یا پارچه پرده یا هر چیز دیگری. با پیشرفته تر شدن انواع اتو، اتوهای پرسی از مغازه های اتوشویی به منازل خانگی نیز راه پیدا کرده اند. اتوهای پرسی خانگی در دراز مدت دچار اختلال کاری می شوند. که دلایل آن را در ذیل بطور مفصل ذکر خواهیم کرد. از انواع خوب اتو پرس، می توان به اتو پرس بایترون اشاره کرد. از آنجایی که اتو پرس بایترون جزء پیچیده ترین اتوها می باشد، لذا تعمیر اتو پرس بایترون نیز پیچیده، زمانبر و سخت می باشد. در صورتیکه تعمیر اتوپرس بایترون خودتان را به مجموعه گارانتی بسپارید، بعد از تعمیر، به مدت یکماه نیز تعمیرات انجام شده، ضمانت خواهد داشت.

 

مشکلات متداول اتو پرس بایترون

اتو پرس بایترون از زیر مخزن آب می دهد:

در بسیاری از موارد علت اینکه اتو بایترون از زیر مخزن آن آب می دهد این است که مخزن زیادی پر شده است. بدیهی است که با کمتر کردن آب داخل مخزن نشتی آب نیز رفع می گردد. البته باید در نظر داشته که اگر به اتو آسیبی رسیده باشد و مخزن دچار شکستگی شده باشد بایستی مخزن را تعویض کرد.

چراغ بخار اتو پرس بایترون روشن است ولی بخار نمی دهد:

در بسیاری از موارد علت اینکه چراغ بخار روشن است اما بخار بیرون نمی دهد این است که مخزن آب دستگاه خالی است. ولی مواردی مانند خرابی در برد دستگاه، خرابی پمپ آب دستگاه ممکن است باعث شود که اتو بخار لازم را تولید نکند. اگر از پر بودن آب مخزن دستگاه مطمئن هستید و ایراد دیگری وجود دارد حتما با مجموعه گارانتی تماس بگیرید تا ما اقدامات لازم را انجام بدهیم.

کلید خاموش روشن شدن دستگاه عمل نمی کند:

در این حالت ممکن است کلید دستگاه مشکل داشته باشد. که با تعویض آن بسادگی مشکل حل می شود. اما در بعضی اوقات نیز با تعویض کلید مشکل حل نمی شود که ممکن است علت آن آسیب رسیدن به برد دستگاه باشد.

اتو پرس همه کارهایش را بدرستی انجام می دهد ولی چراغ روشن نمی شود:

در این ممکن است ایراد از برد باشد یا از چراغ آن

مخزن آب اتو پرس بایترون شکسته آیا موجود دارید؟

کلیه مخزنهای آب اتو پرس بایترون موجود است.

اتو پرس بایترون روی درجه آخر پارچه را می سوزاند:

در این حالت احتمالا اتومات دستگاه خراب است. برای رفع این مشکل بایستی با مجموعه تماس بگیرید تا مشکل شما را حل کنیم.

 

تعمیر اتو پرسی بایترون

 

 

 

 

نویسنده :

تاریخ انتشار : 1400/7/5

آخرین تغییرات :1400/7/5


به این مقاله امتیاز بدهید :
تعداد امتیاز دهندگان   0   پایین ترین امتیاز   0   امتیاز متوسط   0   بالاترین امتیاز   0