تماس : 02172036000
مطالب | فروشگاه | سبد خرید | ثبت نام / ورود

تعمیرات اتو سیلتر


تعمیرات اتو سیلتر در واحد تعمیرات اتو سیلتر گارانتی بصورت کاملا تخصص صورت می گیرد. شما می توانید برای تعمیر یا تعویض قطعات اتو سیلتر با شماره ذیل تماس بگیرید.

تلفن واحد تعمیرات اتو سیلتر گارانتی : 02172036

در صورتیکه میخواهید خودتان اتو تعمیر بکنید، با خواندن این مطلب و کسب کردن کمی تجربه و البته صرف کمی وقت براحتی می توانید تعمیرکار اتو سیلتر بشوید.

اتو سیلتر، اتوی بخار کارگاهی می باشد و بخاطر اینکه همواره مدت زمان زیادی روشن و آماده به کار می باشد، بعد از گذشت مدتی دچار ایردات نسبتا زیادی می گردد. گارانتی به عنوان نمایندگی تعمیرات اتو سیلتر در تهران و ایران کلیه خدمات سرویس و تعمیر اتو سیلتر را انجام می دهد.

فهرست:

علت بخار نکردن اتو مخزن دار سیلتر

 

 

 

ثبت درخواست تعمیر

برای دیدن قیمتهای اتو سیلتر نو اینجا کلیک کنید

برای دیدن قیمتهای قطعات اتو سیلتر اینجا کلیک کنید

 

تعمیر اتو سیلتر

تعمیرات اتو سیلتر

اتو مخزن دار سیلتر که امروزه محبوبیت زیادی در ایران دارد و در بیشتر مزونها، کارگاه ها، و کارخانجات تولیدی لباس از آن استفاده می شود، بخاطر استفاده مداوم دچار فرسودگی و خرابی در قطعات مصرفی اش می شود. گارانتی به عنوان نمایندگی تعمیرات اتو سیلتر تهران و ایران کلیه خدمات سرویس، تعمیر و تامین قطعات یدکی اتو سیلتر را انجام می دهد.  تعمیرات اتو سیلتر با استفاده از مجربترین تعمیرکاران در واحد تعمیرات گارانتی صورت می گیرد. تعمیر اتو سیلتر در گارانتی با استفاده از دستگاه های تخصصی و به روز صورت می گیرد. در این مطلب کلیات مربوط به سرویس و تعمیر اتو سیلتر آورده شده است. امیدواریم بتوانید با مطالعه آن اطلاعات کافی به شما داده باشیم و بتوانید مشکلات ابتدایی دستگاه را خودتان در منزل با کارگاه خود رفع بفرمایید.

 

قطعات اتو سیلتر

 

علت بخار نکردن اتو مخزن دار سیلتر

بخار نکردن اتو سیلتر دلایل متعددی می تواند داشته باشد. از سیم کشی گرفته تا مشکلات مربوط به المنت دستگاه. در این بخش بطور مفصل در مورد علت بخار نکردن اتو سیتلر و راهکارهایی که می توان این مشکل را حل کرد صحبت خواهیم کرد. البته در نظر داشته باشید در صورتیکه می خواهید سریعتر دستگاه خود را تعمیر کنید می توانید با مجموعه گارانتی در این خصوص تماس بگیرید. بخار نکردن اتو مخزن دار سیلتر دلایل مختلفی می تواند داشته باشید که در جدول زیر علل شایع این موضوع را ارائه کردیم.

گرفتگی لوله انتقال بخار در این حالت بخاطر گرفتگی لوله بخار دستگاه که براثر نشست رسوب ایجاد شده است بخار از مخزن به دسته منتقل نمی شود.
گرفتگی چپقی دیگ گرفتگی چپقی دیگ که لوله بخار به آن متصل می شود نیز از علل شایع در بخاطر نکردن اتو سیلتر می باشد که با تعویض آن مشکل حل خواهد شد.
اشکال در کلید قرمز در صورتیکه کلید قرمز دسته خراب باشد دستگاه شما خروجی بخار نخواهد داشت.
اشکال در شیر برقی برقی دستگاه در صورتیکه شیر برقی دستگاه مشکل داشته باشد، با فشردن کلید دستگاه خروجی بخار نخواهید داشت.
خرابی دیگ در صورتیکه دیگ اتو سیلتر شما خراب باشید و رسوب زیادی گرفته باشد، عملا حرارت تولید شده توسط المنت به آب داخل دیگ منتقل نشده و باعث می شود دستگاه شما خروجی بخار نداشته باشد.
گرفتگی چدن کفی اتو به مرور زمان اتو شما دچار گرفتگی در سوراخهای دسته اتو می شوند که با رفع گرفتگی یا تعویض آن این مشکل برطرف می گردد.
خرابی المنت خرابی المنت اتو سیلتر یا روشن نشدن آن نیز از عللی هستند که باعث می شوند اتو مخزن دار سیلتر شما بخار نکند.

 

 

 

 

 

 

تعمیر شیر برقی اتو سیلتر

تعمیر شیر برقی اتو سیلترتعمیر شیر برقی اتو سیلتر، تقریبا امکان پذیر نیست. این قطعه به دلیل اینکه بتواند بصورت کاملا دقیق کار بکند، بایستی بصورت وکیوم از کارخانه تعویض شود. در واقع در صورت خرابی شیر برقی قابل تعمیر نیست وبایستی تعویض گردد.

 

 

مشکلات متداول در اتو سیلتر

درز بخار از قسمت درب اتو

بسیار دیده شده است که از قسمت درب اتو بخار خارج می شود. علت این موضوع چند عامل می باشد:

 1. خرابی پرشر دستگاه: در این حالت دستگاه نمی تواند متوجه بشود که چقدر بخار درون مخزن وجود دارد. وظیفه چک کردن میزان بخار مخزن بعهده پرشر دستگاه می باشد. در صورت خرابی پرشر دستگاه بخار مازاد دستگاه به توسط درب مخزن به بیرون هدایت می شود.
 2. خرابی واشر درب: این مکشل نیز باعث همین موضوع می شودکه با تعویض واشرهای درب این موضوع مرتفع می گردد.
 3. مشکل سومی نیز وجود خواهد داشت و آن هم مشکل در بخش درب اتو است. البته این مشکل به ندرت پیش می آید که با تعویض دستگاه مشکل مرتفع می گردد.

مشکل بخار ندادن اتو سیلتر

در اتوهای سیلتر، ممکن است هنگام استفاده از بخار، بخار خروجی نداشته باشیم که موضوع بسیار مهمی است و مهمترین بخش از کارکرد اتو سیلتر، تولید بخار است. در این حالت مشکلات ذیل بایستی بررسی شوند:

 1. خراب شدن سیم کشی اتو سیلتر: در صورتیکه سیم کشی اتو سیلتر خراب شده باشد، آنگاه بخاطر اینکه فرمان از روی دسته به شیر برقی ارسال نمی شود، اتو بخار را به بیرون هدایت نمی کند که در این حالت با تعویض یا ترمیم سیم کشی مشکل حل می شود.
 2. خرابی شیر برقی اتو سیلتر: در صورتیکه شیر برقی اتو سیلتر با مشکل مواجه شود همین موضوع باعث می گردد که خروجی بخار از کار افتاده و بخار بیرون نیاید.
 3. خرابی در بوبین شیر برقی: در صورت که بوبین شیر برقی خرابی شده باشد آنگاه دستگاه متوجه میزان بخار نشود. که در این حالت با تعویض بوبین مشکل حل می شود.
 4. خرابی در کلید قرمز یا دکمه بخار: در صورتیکه همه موارد درست بود و مشکل وجود نداشته باشد، لامپ بخار به رنگ قرمز درمی آید، ولی در صوریتکه این لامپ قرمز می شود اما خروجی بخار ندارید ممکن است بخاطر خرابی در کلید تولید بخار باشد.

مشکل سیم کشی و اتصال به بدنه

از مواردی که توسط دارندگان اتو سیلتر بیان می گردد، این است که اتو سیلتر برق دارد و هنگامیکه به آن دست می زنند مقداری کمی احساس برق گرفتگی می کنند. در این حالت باید سیمکشی دستگاه مورد بررسی موشکافانه قرار بگیرد. چرا که در صورتیکه دستگاه کمی برقی داشته باشدممکن است باعث خطرات بعدی بشود. التبه به این نکته توجه داشته باشید که می توانید سیم زمین دستگاه را نیز به دیوار یا زمین متصل کنید تا کمی مشکل برق گرفتگی دستگاه رفع گردد.

 

داغ نشدن آب در اتو سیلتر

بسیار پیش آمده است که دارنده دستگاهی برای تعمیر مراجعه کرده و اعلام شده است که دستگاه داغ نمی کند در این حالت بایستی به نکات ذیل توجه کرد:

 1. المنت دستگاه مشکل دارد: در بسیاری از مواقع المنت دستگاه با مشکل مواجه شده یا سوخته و باتعویض آن مشکل دستگاه حل خواهد شد.
 2. باد کردن دیگ دستگاه: در مواقعی پیش آمده است که دیگ دستگاه باد کرده و فاصله دیگ با المنت دستگاه زیاد شده است. در این حالت با وجود روشن بودن دستگاه، دیگ داغ نشده و بخاری نیز تولید نمی شود.

نمایش نداشتن آب یا Nowater در اتو سیلتر

در بعضی از موارد، علیرغم اینکه آب داخل دستگاه وجود دارد، اما چراغ Nowater که بیانگر نداشتن آب است نشان داده می شود که در این خصوص می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 1. خرابی در فیوز سفید دستگاه: اولین کاری که باید انجام داد بررسی کردن فیوز سفید دستگاه است چرا که این قطعه برای نمایش داشتن یانداشتن آب در اتو سیلتر استفاده می شود.
 2. خرابی یا بادکردن دیگ: در این حالت دیگ باد کرده و علت نشان دادن نداشتن آب باد کردن دیگ است. که با تعویض دیگ یا صاف کردن دیگ این مشکل نیز برطرف می شود.

 

 

 

کفی اتو سیلترعلت استفاده از کفی اتو سیلتر

کفی اتو سیلتر برای این استفاده می شود که برق آهن اتو روی پارچه نیوفتد . در صورتیکه از این قطعه استفاده نشود پارچه ممکن است خراب شود.

 

 

عدم خروج بخار از دسته اتو

در این حالت ممکن است ارتباط شلنگ دسته با مخزن قطع شده باشد و علیرغم اینکه ما کلید بخار را فشار می دهید، بخاری از دسته اتو خارج نمی شود.

 

نمایندگی تعمیرات اتو سیلتر

گارانتی به عنوان نمایندگی تعمیرات اتو سیلتر با داشتن  کادری متخصص و مجرب کلیه ایرادات و مشکلات مربوط به اتو سیلتر را رفع خواهد کرد و شما می توانید با اطمینان خاطر نسبت به سپردن این مهم به گارانتی اقدام بکنید. 

 

 

تعمیرات تخصصی اتو بخار سیلتر

 

 

ضمانت تعمیر اتو سیلتر

کلیه قطعاتی که هنگام تعمیر در گارانتی روی اتو سیلتر شما انجام می شود با توجه به اینکه در فاکتور مربوط قید می گردد شامل ضمانت 3 ماهه می باشد. لذا در صورتیکه بعد از تعمیر این دستگاه توسط مجموعه گارانتی قطعات بکار رفته دچار مشکل شدند شما می توانید دستگاه را مرجوع کرده تا گارانتی نسبت به تعویض رایگان قطعات تعویضی با تعمیر اقدام بکند. بنابراین بعد از تعمیر جای هیچ گونه نگرانی در این خصوص در مورد تعمیرات اتو سیلتر خود نداشته باشد.

سیم کشی اتو سیلتر

سیم کشی اتو سیلتر نسبتا پیچیده است ولی در صورتیکه نسبت به کارکرد اتو آشنا باشید سیم کشی آن سخت نمی باشد. به زودی مدار سیم کشی اتو سیلتر نیز به این مقاله اضافه می گردد.

علت یکسره شدن بخار اتو سیلتر

علت یکسره شدن بخار سیلتر به چند عامل بستگی دارد. که در ذیل به آنها اشاره می شود:

 • یکی از دلایل یکسره شدن بخار اتو سیلتر خرابی در کلید روی دسته اتو سیلتر می باشد. که با تعویض یا رفع خرابی کلید روی دسته این مشکل مرتفع می شود.
 • از دیگر دلایل یکسره شدن بخار اتو سیلتر، خرابی در شیر برقی دستگاه می باشد که با سرویس یا تعویض شیر برقی دستگاه این مشکل نیز مرتفع می گردد.

آدرس نمایندگی تعمیرات اتو سیلتر کجاست؟

جهت تعمیر اتو سیلتر خود می توانید آنرا به نمایندگی تعمیرات اتو سیلتر جهت سرویس و تعمیر بسپارید. آدرس نمایندگی اتو سیلتر : تهران - فلکه سوم تهرانپارس خیابان 196 شرقی پلاک 478 واحد 10

ساعت کاری نمایندگی تعمیرات اتو سیلتر

ساعت کاری نمایندگی اتو سیلتر گارانتی :

روزهای عادی از ساعات 10 صبح الی 18.30

روزهای جمعه از ساعت 12 ظهر الی 16

می باشد.

علت بخار ندادن اتو سیلتر چیست؟

علل مختلفی وجود دارد که باعث می شود اتو سیلتر بخار بیرون ندهد که یکی از این علل می تواند خرابی در شیر برقی با کلید دسته اتو باشد. همچنین نداشتن آب یا خرابی در المنت نیز باعث عدم تولید بخار و نداشتن بخار می شود.

علت بیرون زدن بخار از درب اتو سیلتر چیست

یکی از دلایل اینکه از درب اتو سیلتر بخار بیرون می زند این است که پرشن دستگاه خراب شده است و قابلیت کنترل فشار داخلی دستگاه را ندارد. از طرفی در صورتیکه فیوز دستگاه نیز خراب بشود ممکن است این مشکل پیش بیاید.

نویسنده :

تاریخ انتشار : 1398/10/2

آخرین تغییرات :1400/9/3


به این مقاله امتیاز بدهید :
تعداد امتیاز دهندگان   51   پایین ترین امتیاز   0.00   امتیاز متوسط   4.0   بالاترین امتیاز   5.00