تماس :02172036
مطالب | فروشگاه |  |

نمایندگی تعمیرات پرینتر لکسمارک(LEXMARK)


نمایندگی تعمیرات پرینتر لکسمارک تیمی از تعمیرکاران حرفه ای را که دوره های آموزشی تعمیر پرینتر لکسمارک  گذراندن جمع آورده است و با  تجهیزات با کیفیت جهت تعمیر سعی بر بهترین بودن میان رقبای خود را دارد. تعمیر پرینتر LEXMARK در تهران یکی دیگر از خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات لکسمارک می باشد که توسط مهندسین  و کارشناسان و با بروز ترین تجهیزات انجام می شود. مشتریان گرامی می توانند با خیالی راحت تعمیر پرینتر لکسمارک خود را به ما بسپارند. تکنولوژی به کار رفته در پرینتر لکسمارک باعث شده تا در تعمیر پرینتر لکسمارک بهترین تعمیرکاران این شرکت اقدام به تعمیر کنند. نمایندگی تعمیرات پرینتر لکسمارک توانسته با ارائه بهترین خدمات تعمیر ، رضایت شما مشتریان گرامی را جلب کند. مشتریان گرامی که قصد تعمیر پرینتر لکسمارک را دارند می توانند با شماره درج شده در وبسایت تماس بگیرند تا مشاورین شرکت گارانتی شما را راهنمایی کنند.

 

 

فهرست

 

نمایندگی تعمیرات پرینتر لکسمارک

تعمیر چاپگر های لکسمارک در مدل های متنوع در نمایندگی تعمیرات پرینتر لکسمارک به صورت کامل انجام می شود. اگر شما از کاربران پرینتر لکسمارک هستید می توانید تمامی عیب ها و مشکلات پرینتر خود را به دست ما بسپارید. تمامی تکنسین ها و تعمیرکاران پرینتر LEXMARK دارای تجربه فنی در زمینه تعمیر چاپگر لکسمارک را در طی دوره های ویژه ایی کسب کرده اند. تمامی تعمیرات پرینتر های لسکمارک در واحد مخصوص خود تعمیر و سرویس می شوند تا به صورت کاملا حرفه ایی تمامی عیب های پرینتر بر طرف شود. جهت دریافت خدمات تعمیر پرینتر های لکسمارک با شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل فرمایید.

 

تعمیرات پرینتر لکسمارک در تهران

از خدمات ویژه ایی که می توان نام برد تعمیر پرینتر لکسمارک در محل است. پرینتر ها در کار های اداری امروزی نقش مهمی را ایفا می کنند. شرکت ها و اداره جات با  توجه به مقدار فعالیت خود چاپگر مناسب خود را انتخاب می کنند. ساکنین تهرانی گرامی که از پرینتر های لکسمارک استفاده می کنند چنانچه متوجه خرابی چاپگر لکسمارک خود شده اند می توانند با نمایندگی تعمیرات پرینتر لکسمارک به شماره 02172036 تماس بگیرند تا شما را در تعمیر پرینتر لکسمارک راهنمایی کنند.

 

تعمیر پرینتر لکسمارک در کرج

کاربران زیادی هستند که در کرج از پرینتر های لکسمارک استفاده می کنند. نمایندگی تعمیرات پرینتر لکسمارک در کرج می توانید راه حلی برای برطرف کردن تعمیر چاپگر برای اهالی کرج باشد. در این نمایندگی از تجهیزات کامل جهت تعمیر پرینتر لکسمارک استفاده می شود. نمایندگی تعمیرات پرینتر لکسمارک از ماهرترین و کاردان ترین تعمیرکاران تشکیل شده است که می توانید با خیالی آسوده پرینتر خود را به دست این نمایندگی بسپارید.

 

تعمیر انواع پرینتر های لکسمارک

* تعمیر پرینتر لکسمارک مدل E260D                    * تعمیر پرینتر لکسمارک مدل MS317dn

* تعمیر پرینتر لکسمارک مدل MX317dn              * تعمیر پرینتر لکسمارک مدل ایکس 364

* تعمیر پرینتر لکسمارک مدل CS317dn                * تعمیر پرینتر لکسمارک مدل E260

* تعمیر پرینتر لکسمارک مدل MS417dn               * تعمیر پرینتر لکسمارک مدل CX317dn

* تعمیر پرینتر لکسمارک مدل MX417de               * تعمیر پرینتر لکسمارک مدل C925

* تعمیر پرینتر لکسمارک مدل X204N                    * تعمیر پرینتر لکسمارک مدل تی 652

* تعمیر پرینتر لکسمارک مدل ایکس 203                 * تعمیر پرینتر لکسمارک مدل C540N

* تعمیر پرینتر لکسمارک مدل E260DN                  * تعمیر پرینتر لکسمارک مدل X925DE

 

تعمیر پرینتر لکسمارک در محل

مشتریان عزیزی که توانایی جا به جایی چاپگر لکسمارک را ندارند می توانند با تماس به شرکت گارانتی درخواست تعمیر پرینتر لکسمارک در محل را کنند تا از خدمات ویژه تعمیر پرینتر لکسمارک در محل بهرمند شوید. بلافاصله پس از درخواست تعمیرکار در محل ، تعمیرکاران این شرکت با تمامی تجهیزات به آدرس تعیین شده از طرف شما مراجعه می کنند. در بعضی موارد خرابی دستگاه پرینتر شدید است و احتیاج به تعمیرات جنرال دارد که در این موارد با رضایت مشتری ، دستگاه پرینتر به شرکت گارانتی حمل می شود و تعمیر اساسی و جنرال روی آن صورت می گیرد.

 

مشکلات رایج در پرینتر های لکسمارک

* از مواردی که بسیاری از کاربران از آن شکایت دارند روشن نشدن پرینتر است که این مشکل می تواند از پاور دستگاه و یا کابل های برق دستگاه باشد. پاور در دستگاه پرینتر وظیفه برق رسانی به قطعات پرینتر را دارد که نوسانات برق می تواند باعث سوختگی پاور شود و دستگاه پرینتر روشن نشود. در مواردی دیگر می توان به قطع بودن کابل برق پرینتر اشاره کرد. دقت کنید تا کابل برق به پرینتر و پریز وصل باشد و همچنین از قطعی کابل برق مطمئن شوید.

* چاپ نکردن پرینتر لکسمارک از موارد دیگر گزارش شده توسط کابران پرینتر لکسمارک است. این مشکل  می تواند از درایور دستگاه باشد که باید آن را چک کنید تا آنلاین باشد. مورد دیگری که می تواند این مشکل را به وجود بیاورد گزینه استاپ دستگاه است که در صورت فعال بودن آن ، دستگاه اقدام به چاپ نخواهد کرد.

* چروک شدن کاغذ می تواند از بهم چسبیدن کاغذ ها باشد پس در زمانیکه می خواهید کاغذ را داخل پرینتر قراردهید حتما آن را تکان دهید تا هوا میان کاغذ ها جریان پیدا کند زیرا ممکن است زمانیکه کاغذ به داخل پرینتر می رود به یکدیگر چسبیده باشند و در داخل پرینتر گیر کنند که موجب چروک شدن کاغذ چاپ شده می شود.

* مچاله شدن کاغذ از مواردی است که باید مسیر عبوری کاغذ ها را چک کنید زیرا ممکن است در مسیر عبوری کاغذ ها ، تکه کاغذی یا شی کوچکی وجود نداشته باشد که باعث مچاله شدن کاغذ چاپ شده می شود.

* بعضی از کابران از نقاط و خط های اضافی بر روی کاغذ چاپ شده خود شکایت می کنند که علت آن چیست. تنها موردی که می تواند این مشکل را به وجود بیاورد درام دستگاه است زیرا با خط و خش افتادن روی درام دستگاه می تواند باعث چاپ شدن نقاط و خط های اضافی بر روی برگه چاپ شده شود. همچنین خط افتادن بروی فوم رول نیز می تواند از مواردی باشد که باعث چاپ شدن موارد اضافی در برگه چاپ شده شود.

* ظاهر شدن خط های عمودی و متعدد از موارد و مشکلات پرینتر های اداری می باشد که بسیاری از کاربران با این مشکلات برخورد کرده اند. این مشکل می تواند علت های متعددی داشته باشد مانند کثیف شدن یونیت درام ؛ کثیفی یونیت درام همانطور که در قسمت قبل گفته شد می تواند باعث ایجاد چاپ های کثیف و موارد اضافی مانند نقاط و خط های عمودی شود. مورد دیگری که می تواند این مشکل را به وجود بیاورد خرابی اسکنر دستگاه است که باید سرویس شود تا این مشکل برطرف شود. گزینه دیگر تیغه بلید است که وظیفه تمیز کردن تونر از روی درام دستگاه را دارد. که اگر بلید دستگاه دارای خرابی باشد می تواند به درام دستگاه آسیب برساند و موجب چاپ خط های عمودی و نقاط تکراری روی برگه چاپ شده شود.

بیشتر مشکلاتی که دستگاه های پرینتر دارند از قسمت درام دستگاه است زیرا درام دستگاه از قطعات اصلی و مهم در امر چاپ می باشد که در صورت هرگونه خرابی و خط افتادگی روی آن می تواند باعث ایجاد مشکلاتی شود. نکته مهمی که در درام پرینتر حائز اهمیت است این است که هر گونه ماده شوینده ایی برای درام پرینتر مضر است و باعث خرابی کلی دستگاه پرینتر لکسمارک می شود پس در صورت خرابی درام به هیچ وجه آن را تمیز نکنید و بهتر است این کار را به یک تعمیرکار ماهر بسپارید.

 

واحد مرکزی تعمیرات پرینتر لکسمارک

تعمیر پرینتر لکسمارک در واحد مرکزی تعمیرات پرینتر لکسمارک به صورت کاملا حرفه ایی به دست تعمیرکاران با تجربه و ماهر انجام می شود. تمامی تعمیرات پرینتر های لکسمارک به وسیله تجیهزات پیشرفته عیب یابی می شوند و سپس تعمیرکار اقدام به تعمیر پرینتر لکسمارک می کند. در نمایندگی مرکزی تعمیرات پرینتر لکسمارک جهت جلوگیری از خرابی های جبران ناپذیر پرینتر های لکسمارک ، سرویس های دوره ایی جهت سرویس ماشین های اداری لکسمارک گذاشته است تا با دوره های یکماهه ، سه ماهه و شیش ماهه اقدام به سرویس ماشین های اداری آن شرکت کند.

مشتریان گرامی که قصد انجام  تعمیر  و یا سرویس های دوره ایی دارند می توانند با شماره 02172036 تماس بگیرند تا مشاورین شرکت گارانتی شما را در این امر راهنمایی کنند. شرکت گارانتی همه روزه از ساعت 10 صبح الی 7 شب به غیر از روزهای جمعه و تعطیل آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی می باشند.

نویسنده :

تاریخ انتشار : 1400/1/15

آخرین تغییرات :1400/1/15


به این مقاله امتیاز بدهید :
تعداد امتیاز دهندگان   2   پایین ترین امتیاز   4.00   امتیاز متوسط   4.5   بالاترین امتیاز   5.00