تماس :02172036
مطالب | فروشگاه |  |

تعمیرات پرینتر کیوسرا


تعمیر پرینتر کیوسرا در مجموعه گارانتی به دست کارشناسان زبده و حرفه ایی صورت می گیرد که می توانند به بهترین شکل تعمیرات را برای شما انجام دهند. گارانتی به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات پرینتر کیوسرا کلیه محصولات کیوسرا از جمله پرینتر و دستگاه کپی کیوسرا را سرویس و تعمیر می کند. شرکت گارانتی دارای بهترین کارشناسان و تعمیرکاران میب اشد که در سریع ترین زمان تعمیرات چاپگر پرینتر کیوسرا را انجام می دهند.

واحد تعمیرات پرینتر کیوسرا : 02172036

ثبت درخواست تعمیر

تعمیر پرینتر کیوسرا در مرکز تخصصی تعمیرات کیوسرا، گارانتی صورت می گیرد. در این مرکز واحدهای مجزایی برای تعمیرات محصولات کیوسرا وجود دارد به طوریکه پرینتر ها در بخش مخصوص خود و دستگاه های کپی نیز در واحد مخصوص خود تعمیر می شوند. تعمیرکاران و متخصصان شرکت گارانتی در زمان تعمیر پرینتر کیوسرا اقدام به روغن کاری قطعات و گردگیری داخل پرینتر می کنند و دستگاه را همانند روز اول تمیز و سالم تحویل شما می دهند. این مرکز برای تعمیرات پرینتر کیوسرا از ابزار آلات و تجهیزات پیشرفته استفاده می کند که همین امر موجب شده تا دستگاه پرینتر در هنگام تعمیر به بهترین شکل و سریع ترین زمان ممکن تعمیر شود. در نمایندگی تعمیرات پرینتر کیوسرا تمامی مدل های این برند تعمیر و سرویس می شوند. متخصصین این نمایندگی تبحر و تخصص لازم در زمینه تعمیر پرینتر کیوسرا را دارند و می توانند تمامی عیب ها و مشکلات قطعات معیوب را برطرف کنند.مشتریان گرامی که قصد تعمیر پرینتر کیوسرا را دارند می توانند با شماره درج شده در سایت تماس بگیرند و یا از طریق ویسایت ثبت درخواست تعمیر کنند تا کارشناسان مجموعه گارانتی با شما تماس بگیرند.

 

فهرست 

خدمات تعمیر پرینتر کیوسرا 

واحد تعمیرات پرینتر کیوسرا 

تعمیر پرینتر کیوسرا در محل 

تعمیر انواع پرینتر کیوسرا 

نمایندگی تعمیرات پرینتر کیوسرا 

واحد مرکزی تعمیرات پرینتر کیوسرا 

 

خدمات تعمیرات پرینتر کیوسرا

* سرویس کامل پرینتر کیوسرا                                 * تعمیر و تعویض لیزر پرینتر کیوسرا

* تعمیرات مادربرد پرینتر کیوسرا                             *  سرویس کامل پرینتر تک کاره کیوسرا

* شارژ تمامی پرینتر های کیوسرا                            *  سرویس کامل پرینتر چند کاره کیوسرا

* تعمیرات مین برد پرینتر                                       *  شارژ پودر کارتریج لیزری کیوسرا

* تعمیر و سرویس پیکاپ پرینتر                              * سرویس های نرم افزاری پرینتر کیوسرا

* تعمیر و سرویس فیوزینگ پرینتر کیوسرا               *  تعمیر و سرویس درام پرینتر کیوسرا

* تعمیرات تمامی کارتریج های پرینتر کیوسرا           * شارژ کارتریج پرینتر کیوسرا

 

واحد  تعمیرات پرینتر کیوسرا

شرکت گارانتی برای تعمیرات هر یک از محصولات شرکت کیوسرا بخش های  مجزایی را  تشکیل داده است و هریک از محصولات شرکت کیوسرا به بخش مخصوص خود واگذار می شود تا به صورت تخصصی و حرفه ایی روی دستگاه کیوسرا تعمیرات انجام گیرد. در هر واحد تجهیزات پیشرفته ایی وجود دارد تا با دانش و تجربه تعمیرکاران بهترین تعمیرات روی دستگاه کیوسرا صورت گیرد.

شرکت گارانتی دارای واحد های تعمیر پرینتر تک کاره کیوسرا ، تعمیر پرینتر سه کاره کیوسرا ، تعمیر پرینتر چند کاره کیوسرا و تعمیر دستگاه کپی کیوسرا می باشد که در تمامی واحد تعمیرات به صورت دقیق و سریع انجام می گیرد.

 

تعمیرات پرینتر کیوسرا در محل

معمولا کاربران استفاده کننده از دستگاه های اداری تمایلی به جا به جا کردن دستگاه خود ندارند مخصوصا کارفریان کارخانه جات که از دستگاه های صنعتی و وبزرگ استفاده می کنند. در بعضی مواقع هم ممکن است در هنگام جا به جایی دستگاه اداری دچار صدمه و ضربه شود و آسیب بیشتری ببیند. به دلیل همین مشکلات شرکت گارانتی ، سرویسی به عنوان تعمیر پرینتر در محل گذاشته است تا کاربران عزیزی که توانایی حمل پرینتر را ندارند از شرکت درخواست کنند تا تعمیرکار به محل دستگاه اداری بیاید و اقدام به تعمیر آن کند. تعمیرکارانی که برای سرویس پرینتر در محل حاضر می شوند تمامی تجهیزات لازم را به همراه خود می آورند تا در حد توان بتوانند پرینتر شما را در محل تعمیر کنند. در بعضی مواقع خرابی پرینتر به حدی است که احتیاج به تعمیرات جنرال دارد  در این صورت اگر مشتری تمایل به تعمیر پرینتر داشته باشد دستگاه پرینتر کیوسرا به واحد تعمیرات پرینتر کیوسرا در شرکت گارانتی حمل می شود و تمامی تعمیرات وخدمات شرکت گارانتی بر روی پرینتر صورت می گیرد. برای دریافت خدمات تعمیر در محل کافیست با شماره 02172036 تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایید.

 

تعمیر انواع پرینتر های کیوسرا

 • تعمیر پرینتر کیوسرا مدل ECOSYS M6535cidn Kyocera

 • تعمیر پرینتر کیوسرا مدل ECOSYS M6035cidn Kyocera

 • تعمیر پرینتر کیوسرا مدل ECOSYS P7040cdn Kyocera

 • تعمیر پرینتر کیوسرا مدل ECOSYS P7040cdn Kyocera

 • تعمیر پرینتر رنگی کیوسرا مدل ECOSYS P6035cdn Kyocera

 • تعمیر پرینتر کیوسرا مدل ECOSYS P6130cdn Kyocera

 • تعمیر پرینتر چندکاره کیوسرا مدل ECOSYS FS-C8525MFP Kyocera

 • تعمیر پرینتر چندکاره کیوسرا مدل ECOSYS FS-C8520MFP Kyocera

 • تعمیر پرینتر رنگی لیزری کیوسرا مدل ECOSYS FS-C5350DN Kyocera

 • تعمیر پرینتر لیزری رنگی کیوسرا مدل ECOSYS FS-C5400DN Kyocera

 • تعمیر پرینتر لیزری رنگی کیوسرا مدل ECOSYS FS-C8650DN Kyocera

 • تعمیر پرینتر لیزری رنگی کیوسرا مدل ECOSYS P7035cdn Kyocera

 

تعمیرات تخصصی پرینتر کیوسرا

تعمیر درام پرینتر کیوسرا

از خدمات و تعمیرات دیگر شرکت گارانتی می توان به تعمیر درام پرینتر کیوسرا اشاره کرد. درام در کارتریج های لیزری نقش مهمی دارد. به این صورت که اگر کارتریج شما  دارای بهترین نوع تونر هم باشد اما درام شما خراب و یا بی کیفیت باشد نتیجه چاپ خوب نمی شود زیرا این دو در کنار یکدیگر تکمیل می شوند و حاصل یک چاپ خوب را ارائه می دهند. درام در پرینتر وظیفه انتقال تصاویر را دارد و در صورت خرابی درام بهترین گزینه تعویض درام است زیرا هم سریع تر و هم مطمئن تر از تعمیر درام است.

تعمیر لیزر پرینتر کیوسرا

پرینتر های لیزری نسبت به پرینتر های جوهر افشان در منازل و اداره جات بیشتر مورد استفاده قرار گرفته است. لیزر پرینتر های کیوسرا بعد از مدتی دچار خرابی و اختلال می شوند که نیاز به تعمیر پیدا می کنند البته هر قطعه الکترونیکی بعد از مدتی دچار خرابی می شود و فقط لیزر پرینتر کیوسرا اینگونه نیست. لیزر پرینتر از قطعات مختلفی مانند برد ، لیزر ، برد موتور و آیینه های کوچک عدسی تشکیل شده است که موجب چاپ  می شوند. هر کدام از این بخش ها نقش به سزائی در چاپ دارند و خرابی هرکدام می تواند موجب کمبود هایی در چاپ شود.

تعمیر پیکاپ پرینتر کیوسرا

پیکاپ یا همان کاغذ کش از قطعاتی است که در اولین و آخرین عملیات چاپ تاثیر دارد به گونه ایی که در زمان عملیات چاپ کاغذ را به کاغذ کش میانی جهت عملیات چاپ می دهد و کاغذ کش میانی در نهایت به کاغذ کش پایانی برگه چاپ شده را می دهد تا به خارج از دستگاه هدایت کند. این قطعه از نوار پلاستیکی تشکیل شده است که می تواند در صورت کثیفی اقدام به کشیدن کاغذ نکند. شما می توانید تعمیر و ترمیم پیکاپ را به نمایندگی پرینتر کیوسرا بسپارید تا بهترین عملیات تعمیر روی آن صورت گیرد.

 

نمایندگی تعمیرات پرینتر کیوسرا

پرینتر کیوسرا در تهران و کرج دارای نمایندگی های فعال در زمینه تعمیر پرینتر کیوسرا می باشند که به صورت متخصر برای شما توضیح داده خواهد شد. نمایندگی پرینتر کیوسرا در تهران و شرق تهران آمادگی هرگونه خدمات تعمیر و سرویس پرینتر را دارد در این نمایندگی از بهترین و برترین تعمیرکاران و کارشناسان استفاده شده است تا بتواند در تعمیر پرینتر کیوسرا بهترین عملکرد را داشته باشد. همچنین نمایندگی تعمیر پرینتر کیوسرا در کرج نیز دارای تجهیزات و ابزار آلات پیشرفته صنعتی برای تعمیر و عیب یابی پرینتر می باشد که قابلیت عیب یابی  تمامی مدل های پرینتر اعم از لیزری ، جوهر افشان و .... را دارد که به وسیله متخصصین خود می تواند اقدام به تعمیر تخصصی پرینتر کند.

 

واحد مرکزی تعمیر پرینتر کیوسرا

یکی از دستگاه های اداری مهم دستگاه پرینتر می باشد که به وسیله کامپیوتر اقدام به چاپ مدارک ، تصاویر و اسناد می کند که امروزه در تمامی شرکت ها و اداره جات نقش مهمی دارد. شرکت گارانتی با تعمیر پرینتر کیوسرا در تهران و شرق تهران توانسته بهترین رتبه را در میان رقبای خود کسب کند. همچنین تعمیرکاران این شرکت به صورت گزینش و تست های پی در پی انتخاب شده اند که همین امر باعث شده تا شرکت گارانتی به موفقیت در تعمیر پرینتر کیوسرا برسد. پرینتر نقش مهمی در مکان های عمومی دارد و همچنین دارای قطعات الکترونیکی و مصرفی است که بعد از مدتی استفاده ، نیازمند تعمیر می شود. بهترین راه برای جلوگیری از خرابی پرینتر کیوسرا ، سرویس های دوره ایی است که از خرابی های جبران ناپذیر جلو گیری می کند. شرکت گارانتی به همین منظور طرحی جهت جلوگیری از خرابی دستگاه های اداری گذاشته است که مدیران و یا کارفرمایان شرکت می توانند با شرکت گارانتی اقدام به عقد قرارداد کنند تا از خرابی دستگاه های اداری خود جلوگیری کنند.چنانچه دستگاه پرینتر کیوسرا شما دچار خرابی شده است و احتیاج به تعمیر دارد می توانید با شماره 02172036 تماس بگیرید تا مشاورین شرکت گارانتی شما را در تعمیر پرینتر کیوسرا راهنمایی کنند. کارشناسان مجموعه گارانتی از شنبه تا پنجشنه از ساعت 10 صبح الی 7 شب به غیر از جمعه ها و روز های تعطیل آماده پاسخگویی به شما مشتریان گرامی می باشند.

نویسنده :

تاریخ انتشار : 1399/6/11

آخرین تغییرات :1399/11/6


به این مقاله امتیاز بدهید :
تعداد امتیاز دهندگان   2   پایین ترین امتیاز   3.00   امتیاز متوسط   4.0   بالاترین امتیاز   5.00