تماس : 02172036000
مطالب | فروشگاه | سبد خرید | ثبت نام / ورود

تعمیر پلوپز مولینکس


تعمیر پلوپز مولینکس بصورت کاملا تخصصی در واحد تعمیرات لوازم خانگی مولیکس(Moulinex) انجام می گیرد. گارانتی به عنوان نمایندگی تعمیرات محصولات مولینکس آماده تعمیرات تخصص پلوپز مولینکس شما می باشد. فقط کافی است با گارانتی تماس بگیرید.

 

تلفن تماس واحد تعمیرات پلوپز مولینکس: 02172036

ثبت درخواست تعمیر

 

تعمیر پلوپز مولینکس

مولینکس به عنوان تولید کننده لوازم خانگی در ایران جایگاه مناسبی پیدا کرده است. همین امر باعث شده است اعتماد خانه داران به این برند معتبر بیشتر شده و همواره مورد استقبال عموم قرار گرفته است. اما بخاطر افزایش چشمگیر خرید محصولات مولینکس نیاز به تعمیرکاران این برند نیز افزایش پیدا کرده است. لذا در این خصوص گارانتی برای تعمیر پلوپز مولینکس تیم مخصوص خود را دارد.

 

تعمیرات پلوپز مولینکس

نحوه تعمیرات پلوپز مولینکس

پلوپز مولینکس یکی از محصولات خانگی می باشد که بایستی بصورت کاملا تخصصی در واحد تعمیرات مولینکس گارانتی مورد بازبینی و یا تعمیر قرار بگیرد. با توجه به مدلهای مختلف این برند، و موجود نبودن موقتی قطعات این دستگاه لازم است ممکن است تعمیر این دستگاه مدتی کوتاهی (بین 3 تا 7 روز) طول بکشد. شما می توانید با تماس با شماره های شرکت یا ثبت در خواست خود نسبت به تعمیر پلوپز خود اقدام کنید.

 

تعمیر پلوپز مولینکس

 

گارانتی واحد تعمیر پلوپز مولینکس

گارانتی به عنوان نمایندگی تعمیرات پلوپز مولینکس با استفاده از تجهیزات به روز تعمیرات این محصول همواره سعی داشته است که بصورت دقیق و بسیار منظم نسبت به تعمیر این لوازم خانه اقدام بکند. برای اینکه بتوانیم به این مهم دست پیدا بکنیم همواره تعمیرکاران لوازم خانگی مولینکس در مجموعه گارانتی در دوره های مربوطه که در این زمینه برگزار می گردد شرکت کرده و علوم خود را به روز نگه می دارند.

 

قطعات پلوپز پلوپز مولینکس

قطعات پلوپز شامل :

  •  دیگ داخلی پلوپز مولینکس ( moulinex )
  •  کابل برقی پلوپز مولینکس ( moulinex )
  • ترموستات برقی پلوپز مولینکس ( moulinex )
  • درب روی پلوپز مولینکس ( moulinex )
  • قابلمه داخل پلوپز مولینکس ( moulinex )

 

نویسنده :

تاریخ انتشار : 1398/12/16

آخرین تغییرات :1398/12/18


به این مقاله امتیاز بدهید :
تعداد امتیاز دهندگان   1   پایین ترین امتیاز   5.00   امتیاز متوسط   5.0   بالاترین امتیاز   5.00