تماس : 02172036000
مطالب | فروشگاه | سبد خرید | ثبت نام / ورود

نمایندگی تعمیرات پلوپز فیلیپس


تعمیر پلوپز فیلیپس بصورت کاملا تخصصی در واحد تعمیرات لوازم خانگی فیلیپس(Philips) انجام می گیرد. گارانتی به عنوان نمایندگی تعمیرات محصولات فیلیپس آماده تعمیرات تخصص پلوپز فیلیپس شما می باشد. فقط کافی است با گارانتی تماس بگیرید.

 

تلفن تماس واحد تعمیرات پلوپز فیلیپس: 02172036

ثبت درخواست تعمیر

 

تعمیر پلوپز فیلیپس

فیلیپس به عنوان تولید کننده لوازم خانگی در ایران جایگاه مناسبی پیدا کرده است. همین امر باعث شده است اعتماد خانه داران به این برند معتبر بیشتر شده و همواره مورد استقبال عموم قرار گرفته است. اما بخاطر افزایش چشمگیر خرید محصولات فیلیپس نیاز به تعمیرکاران این برند نیز افزایش پیدا کرده است. لذا در این خصوص گارانتی برای تعمیر پلوپز فیلیپس تیم مخصوص خود را دارد.

 

تعمیرات پلوپز فیلیپس

نحوه تعمیرات پلوپز فیلیپس

پلوپز فیلیپس یکی از محصولات خانگی می باشد که بایستی بصورت کاملا تخصصی در واحد تعمیرات فیلیپس گارانتی مورد بازبینی و یا تعمیر قرار بگیرد. با توجه به مدلهای مختلف این برند، و موجود نبودن موقتی قطعات این دستگاه لازم است ممکن است تعمیر این دستگاه مدتی کوتاهی (بین 3 تا 7 روز) طول بکشد. شما می توانید با تماس با شماره های شرکت یا ثبت در خواست خود نسبت به تعمیر پلوپز خود اقدام کنید.

 

تعمیر پلوپز فیلیپس

 

گارانتی واحد تعمیر پلوپز فیلیپس

گارانتی به عنوان نمایندگی تعمیرات پلوپز فیلیپس با استفاده از تجهیزات به روز تعمیرات این محصول همواره سعی داشته است که بصورت دقیق و بسیار منظم نسبت به تعمیر این لوازم خانه اقدام بکند. برای اینکه بتوانیم به این مهم دست پیدا بکنیم همواره تعمیرکاران لوازم خانگی فیلیپس در مجموعه گارانتی در دوره های مربوطه که در این زمینه برگزار می گردد شرکت کرده و علوم خود را به روز نگه می دارند.

 

گارانتی نمایندگی تعمیرات پلوپز فیلیپس

 

تعرفه تعمیر پلوپز چقدر است

تعرفه تعمیر پلوپز بستگی به برند و نوع قطعات مصرفی دارد. اما بصورت کلی هزینه ها به شرح ذیل است:

چرا تعمیر پلو پز خود را به گارانتی بسپارم؟

بعد از ثبت سفارش در وب اپ، سایت و یا اپلیکیشن گارانتی، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و هزینه و قیمت خدمات را به شما اعلام خواهند کرد. همچنین در صورت نیاز پلوپز به تعویض قطعه، از قطعات با بهترین کیفیت استفاده خواهیم کرد. پلوپزها بعد از تعمیر تست شده و پس از حصول اطمینان خاطر از سالم بودن دستگاه  به شما تحویل داده می‌شود. اگر به اینترنت و اپلیکیشن دسترسی ندارید با شماره 02172036 برای ثبت سفارش تماس بگیرید. گارانتی تعمیرکار متخصص  و متعهد را جهت تعمیر دستگاه شما استفاده خواهد کرد.

نویسنده :

تاریخ انتشار : 1398/12/16

آخرین تغییرات :1399/3/4


به این مقاله امتیاز بدهید :
تعداد امتیاز دهندگان   10   پایین ترین امتیاز   0.00   امتیاز متوسط   3.4   بالاترین امتیاز   5.00