تماس : 02172036000
مطالب | فروشگاه | سبد خرید | ثبت نام / ورود

تعمیر گوشی آیفون


تعمیر گوشی اپل

تعمیر گوشی آیفون بصورت تخصصی و با تمرکز هر چه بیشتر برروی ویژگی های نرم افزاری و سخت افزاری این محصولات و با بهره گیری از جدیدترین روش های تعمیر و ترمیم گوشی های اپل در مرکز گارانتی صورت می پذیرد. با افزونی حضور گوشی های هوشمند اپل، بازار تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری گوشی اپل نیز رو به فزونی گذاشته است. ایراداتی همچون شکستگی صحفه نمایش یا همان شکستگی تاچ، بروز قطعی صدا و تحلیل رفتن آنتن سیستم وای فای و بسیار از ایرادات دیگر نیاز شما صاحبان گوشی اپل را به نمایندگی تعمیرات اپل بیشتر ساخت است.

تلفن تماس واحد تعمیرات موبایل آیفون :02172036

ثبت درخواست تعمیر

گارانتی، به عنوان مرکز تعمیرات گوشی اپل، به عنوان تنها نمایندگی اپل کاملا مجهز در دنیای فن آوری امروز، فعالیت های خود را در زمینه تعمیر و خدمات پس از فروش گوشی های هوشمند اپل ارائه کرده است. در گارانتی تمامی تجهیزات ممکن برای تعمیر گوشی های اپل فراهم آمده است تا این مجموعه بتواند در کمترین زمان گوشی های اپل را تعمیر و بروزرسانی بکند.

متخصصین این مرکز با استفاده از جدیدترین ابزارآلات تعمیر و ترمیم، قادر هستند سخت ترین و پیچیده ترنی مشکلات ایجاد شده در گوشی اپل شما کاربر عزیز را رفع نمایند. کلیه تعمیرات گوشی اپل، اعمل از تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری گوشی اپل در گارانتی توسط متخصصانی صورت میگیرد که دارای دور های تخصصی را طی کرده و تمیرات گوشی اپل را با بالاترین کیفیت و بهترین حالت ممکن انجام می دهند. دوره هایی که توسط برای این متخصصان ایجاد شده است عبارتند از تعمیرات سخت افزاری گوشی های اپل و تعمیرات نرم افزاری گوشی های اپل، که گذارندن این دوره ها توسط هر یک از این متخصصان باعث بالارفتن سطح عملی تعمیرات گوشی اپل در این مرکز شده است.

نمایندگی تعمیر گوشی اپل

گارانتی به عنوان نمایندگی تعمیر گوشی اپل همواره آماده به ارائه انواع خدمات تعمیر موبایل اپل به کاربران محترم است. همه خدمات در نمایندگی تعمیر گوشی Apple با بالاترین دقت و بکارگیری بالاترین استانداردهای تعمیر صورت میگیرد. با نظارت دقیق توسط مدیریت نمایندگی تعمیر گوشی اپل بر فرآیند تعمیرات، کاربران عزیز با آسودگی کامل می توانند گوشی اپل خود را به این نمایندگی اپل بسپارند.

در ادامه با برخی از مشکلات گوشی موبایل آیفون اپل آشنا خواهید شد. تعمیرات موبایل اپل در برترین مرکز در دست برترین تعمیر کاران گوشی اپل صورت می گیرند که می توانند مشکلات گوشی شما را در اسرع وقت حل و فصل نمایند.


مشکلات آنتن دهی گوشی اپل

وجود مشکل در آنتن دهی موبایل اپل می تواند نشانگر مسائل متفاوتی باشد. در حالت کلی این ایراد تمام گوشی اپل را تحت الشعاع قرار می دهد و امکان استفاده از اینترنت را هم از بین می برد. اگر این مشکل از مخابرات نباشد، باید از طریق ری استارت کردن (re-start) گوشی، فعال یا غیر فعال کردن حالت پرواز، بررسی اتصال سیمکارت و ریست کردن گوشی این مشکل را بر طرف کرد.

اگر با بررسی موارد بالا نتوانستید مشکل گوشی اپل خود را حل بکنید، می تواند از گارانتی، به عنوان نمایندگی تعمیرات گوشی اپل کمک بگیرید. این نمایندگی مشکل گزارش شده را به دقت بررسی می کند و در صورت یافتن علت اصلی مشکل آنرا رفع خواهد کرد.


تعمیر ویبراتور موبایل اپل

تعمیر ویبره موبایل اپل در نمایندگی تعمیرات گوشی اپل صورت می گیرد. با عنایت به اینکه ویبره استفاده بالایی در بین کاربریان دارد، مشکل در این قطعه می تواند باعث بروز مشکلات بزرگتری هم بشود. کار نکردن ویبره می تواند هم سخت افزاری باشد هم نرم افزاری. در صورتیکه مشکل نرم افزاری باشد، رفع آن با چند حرکت ساده قابل حل است اما در صورتیکه مشکل سخت افزاری باشد، به ابزارها تخصصی نیاز دارد. برای اینکه بدانید مشکل سخت افزاری می باشد، ابتدا به قسمت تنظیمات رجوع کنید و مطمئن شوید تیک مربوط به فعال بودن ویبره خورده است و بصورت نرم افزاری قطع نشده است. در صورتیکه مشکل هنوز پا برجاست قطعا از نمایندگی تعمیرات گوشی اپل برای رفع مشکل خود کمک بگیرید.


حل مشکل بلوتوث گوشی اپل

در حال حاضر مصرف بلوتوث به شدت کاهش یافته است و کاربردش در گوشی های اپل بسیار کمتر از گذشته شده است. اما در خیلی موارد هم نیاز به استفاده از بلوتوث است. در صورت وجود مشکل در بلوتوث گوشی اپل دو گزینه پیش رو  وجود دارد. یکی مشکل نرم افزاری و دیگری مشکل سخت افزاری. در صورتیکه مشکل بلوتوث گوشی شما سخت افزاری باشد، حتما بایستی از نمایندگی تعمیرات گوشی اپل کمک بگیرید. شما می توایند با بررسی نرم افزاری گوشی اتان نسبت به برطرف کردن مشکل نرم افزاری گوشی اپل خود اقدامات لازم را انجام بدهید.


تعمیر موبایل آب خورده اپل

گارانتی به عنوان نمایندگی تعمیرات گوشی اپل، تعمیر گوشی آبخورده اپل را با نهایت تمرکز و ظرافت صورت خواهد داد. تعمیر گوشی اپل آبخورده امر ساده ای نیست چرا که میزان آبخوردگی گوشی و شدت صدمات وارده به گوشی نقشی بسیار مهمی در تعیین اینکه گوشی قابل تعمیر است یا خیر دارد. در گوشی آب خورده همواره این احتمال وجود دارد که گوشی بسوزد یا از کار بیوفتد. برای همین تعمیر گوشی آب خورده اپل بایستی بصورت هر چه سریعتر صورت بگیرد. اینطوری میزان خسارت وارده به گوشی کمتر خواهد شد.

روش تعمیر در این موارد، بسیار حساس و خاص است. نمایندگی تعمیرات گوشی اپل با در اختیار داشتن تجهیزات مناسب تلاش می کند تا مشکلات گوشی آب خورده اپل را برای شما مرتفع بکند.


تعمیرات موبایل آیفون اپل

از خدمات کاملا تخصصی در نمایندگی اپل، تعمیرات موبایل آیفون است. موبایل آیفون بخاطر کیفیت بالا و سیستم خاصی که دارد در ایران مشتری بالایی دارد. بخاطر همین اگر برای موبایل اپل شما مشکلی پیش بیاید نیاز به یک مرکز مناسب برای تعمیرات موبیال آیفون خود دارد. به همین دلیل وجود بسیاری از مراکز نا معتبر، یافتن مکانی که تعمیرات تخصصی اپل را ارائه بدهد بسیار سخت است. بخاطتر همین نمایندگی تعمیرات اپل با ارائه خدمات بسیار قوی به شما مشتریان گرامی خیال شما را از بابت تعمیر موبایل آیفون و کلا محصولات اپل راحت کرده است.

نویسنده :

تاریخ انتشار : 1398/6/12

آخرین تغییرات :1398/6/12


به این مقاله امتیاز بدهید :
تعداد امتیاز دهندگان   3   پایین ترین امتیاز   5.00   امتیاز متوسط   5.0   بالاترین امتیاز   5.00