تماس : 02172036000
مطالب | فروشگاه | سبد خرید | ثبت نام / ورود

تعمیر پلوپز دلونگی


تعمیر پلوپز دلونگی بصورت کاملا تخصصی در واحد تعمیرات لوازم خانگی دلونگی (Delonghi) انجام می گیرد. گارانتی به عنوان نمایندگی تعمیرات محصولات دلونگی آماده تعمیرات تخصص پلوپز دلونگی شما می باشد. فقط کافی است با گارانتی تماس بگیرید.

 

تلفن تماس واحد تعمیرات پلوپز دلونگی :02172036

ثبت درخواست تعمیر

 

تعمیر پلوپز دلونگی

دلونگی به عنوان تولید کننده لوازم خانگی در ایران جایگاه مناسبی پیدا کرده است. همین امر باعث شده است اعتماد خانه داران به این برند معتبر بیشتر شده و همواره مورد استقبال عموم قرار گرفته است. اما بخاطر افزایش چشمگیر خرید محصولات دلونگی نیاز به تعمیرکاران این برند نیز افزایش پیدا کرده است. لذا در این خصوص گارانتی برای تعمیر پلوپز دلونگی تیم مخصوص خود را دارد.

نحوه تعمیرات پلوپز دلونگی

پلوپز دلونگی یکی از محصولات خانگی می باشد که بایستی بصورت کاملا تخصصی در واحد تعمیرات دلونگی گارانتی مورد بازبینی و یا تعمیر قرار بگیرد. با توجه به مدلهای مختلف این برند، و موجود نبودن موقتی قطعات این دستگاه لازم است ممکن است تعمیر این دستگاه مدتی کوتاهی (بین 3 تا 7 روز) طول بکشد. شما می توانید با تماس با شماره های شرکت یا ثبت در خواست خود نسبت به تعمیر پلوپز خود اقدام کنید.

گارانتی واحد تعمیر پلوپز دلونگی

گارانتی به عنوان نمایندگی تعمیرات پلوپز دلونگی با استفاده از تجهیزات به روز تعمیرات این محصول همواره سعی داشته است که بصورت دقیق و بسیار منظم نسبت به تعمیر این لوازم خانه اقدام بکند. برای اینکه بتوانیم به این مهم دست پیدا بکنیم همواره تعمیرکاران لوازم خانگی دلونگی در مجموعه گارانتی در دوره های مربوطه که در این زمینه برگزار می گردد شرکت کرده و علوم خود را به روز نگه می دارند.

 

 

نویسنده :

تاریخ انتشار : 1399/2/27

آخرین تغییرات :1399/2/27


به این مقاله امتیاز بدهید :
تعداد امتیاز دهندگان   2   پایین ترین امتیاز   1.00   امتیاز متوسط   3.0   بالاترین امتیاز   5.00